No menu items!
Ballina FUTBOLLI MBARËKOMBËTAR Sonte vëmendja në "Air Albania", luhet Tirana - C. Zvezda

Sonte vëmendja në “Air Albania”, luhet Tirana – C. Zvezda

Tirana dhe Crvena Zvezda përballen me njëra tjetrën sot në turin e dytë kualifikues të Champions League. Takimi fillon në orën 20.00, në Air Albania dhe transmetohet edhe në televizionin kosovar, Dukagjini.

Bardheblutë kanë zhvillaur mbrëmë në orën 20.00 stërvitjen e fundit në prag të ndeshjes. Gjendja e lojtarëve është e mirë dhe të gjithë janë gati për të dhënë ndihmën e tyre. Pavarësisht nivelit të vështirësisë që ka kundërshtari, ekziston besimi se Tirana do kalojë tutje.

Kujtojmë që në turin e parë bardheblutë eleminuan Dinamon e Tbilisit me rezultatin 2-0.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Pioli: Na mungoi ritmi dhe cilësia, por edhe mungesat e bën të vetën

Trajneri Stefano Pioli u intervistua nga DAZN në fund të Milan-Udinese 1-1. i zhgënjyer normalisht nga barazimi. “Donim të fitonim. Mëkat! E dinim që do...

Philadelphia fiton në shtesë duelin e kryesuesve

Philadelphia fitoi 131-123 ndaj Utah jazz, në përballjen mes dy ekipeve kryesuese mes dy Konferencave. Në fund triumfoi Phila, ku u dallua Joel Embiid,...

Barcelona bën mrekullinë ndaj Sevillas, feston edhe Leipzig në Gjermani

Barcelona ka bërë përmbysjen e madhe kundër Sevilla dhe është kualifikuar në finalen e Kupës së Spanjës. Katalanasit triumfuan me rezultatin 3-0 në ndeshjen...

Milani i shpëton humbjes në minutën e fundit të ndeshjes

Milani e ka bërë një hap mbrapa në luftën për titullin e Serie A-së. “Rossonerët” kanë qenë sonte nikoqirë...

Recent Comments