No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Puyol mesazh lamtumire për Messin, ish-kapiteni mbështet kapitenin!

Puyol mesazh lamtumire për Messin, ish-kapiteni mbështet kapitenin!

Largimi i Lionel Messit nga Barcelona duket më afër se kurrë. Mediet spanjolle e bëjnë thuajse të sigurt largimin e argjentinasi nga klubi që u rrit dhe fitoi gjithçka.

Ish-kapiteni Carles Pyol ka menduar që t’i hedhë më shumë benzinë zjarrit dhe të krijojë më shumë paqartësi. Ai shkruan në Twitter: “Respekt dhe admirim për ty Leo. Ke gjithë mbështetjen time, mik”.

Fjali që duken si një mesazh lamtumire. Messi doli kundër presidentit Bartomeu, por ky i fundit nuk u largua nga skuadra katalanase.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Shpërthen Pirlo: Shikoni ndeshjet dhe pastaj komentoni, do më tregoni ju se çfarë duhet të bëj?!

Zhgënjimi për barazimin ndaj Veronës ka qenë i madh në kampin e Juventusit dhe kjo gjë u pa qartë edhe te trajneri Andrea Pirlo,...

Klopp do të largohet nga Liverpool, kjo është oferta që e josh!

Kohës së Jurgen Klopp në krye të Liverpoolit duket se po i vjen fundi. Kjo është ajo që bëjnë me dije mediat angleze, sipas...

Superliga vazhdon sot me dy ndeshje, derbi zhvillohet në Podujevë

Sot do të zhvillohen dy ndeshjet e radhës në kuadër të javës së 22-të në Superligën e Kosovës në futboll. Kampioni në fuqi, Drita, pritet...

Bayern blindon talentin, arrin akordin për rinovimin e kontratës

Para pak ditësh Gjermania mundi të bindë Jamal Musiala të bashkohet me kombëtaren e “Panzerave” dhe jo të Anglisë. Mbrëmjen e djeshme ka pasur...

Recent Comments