No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Gjendje e jashtëzakonshme te Barça, shumë dorëheqje!!!

Gjendje e jashtëzakonshme te Barça, shumë dorëheqje!!!

Situatë emergjente te Barcelona, pas kërkesës së Lionel Messit për t’u larguar nga klubi.

Mediet në Spanjë raportojnë se ka përfunduar mbledhja e bordit të drejtorëve te Barcelona.

Disa prej tyre sipas raportimeve tashmë kanë dhënë dorëheqjen, ndërsa disa të tjerë kanë propozuar një mocion mosbesimi kundër Bartomeut.

Gjithashtu ka raportime se Bartomeu edhe po mendon dorëheqjen, për të ndikuar te Lionel Messit që të ndryshojë mendimin.

Lionel Messi është lojtari më i mirë në histori të Barcelonës, dhe largimi i tij, do të ishte një shok për katalanët.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Deklaratë e përbashkët e Ademit dhe Salihut: “Grushtimi ynë”, sajesë e portalit që prodhon rrena!

Dy drejtuesit e futbollit kosovar, Agim Ademi e Eroll Salihu kanë reagur sonte me një deklaratë të përbashkët, pasi ditën e djeshme portali "Gazeta...

Shkëmbi: Llapi e meritoi fitoren, ne luajtëm dobët

Trajneri i Ballkanit, Bledi Shkëmbi ka vlerësuar se skuadra që drejton luajti dobët ndaj Llapit. Llapi në Podujevë e mposhti Ballkanin me rezultatin 1:0. Sipas...

Batatina: Meritat për fitore u takojnë lojtarëve, synojmë Evropën

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina ka thënë se meritat për fitoren kundër Ballkanit u takojnë futbollistëve të tij. Llapi mposhti Ballkanin të dielën me...

Dukagjini fiton derbin ndaj A&N, ja të gjitha rezultatet e Ligës së Parë!

Dukagjini ka triumfuar në kryendeshjen e javës, derisa e ka mposhtur skuadrën e A&N në udhëtim me rezultat 1-0. Fitore tejet të rëndësishme ka realizuar...

Recent Comments