No menu items!
Ballina KRYESORE Ballkani zyrtarizon Armend Thaçin

Ballkani zyrtarizon Armend Thaçin

Armend Thaqi është zyrtarizuar nga klubi i Ballkanit si përforcim i radhës për edicionin e ri.

Më poshtë postimi i klubit:

“Armend Thaqi, është futbollisti më i ri i FC Ballkanit.

Kemi kënaqësinë tē ju informojmë se mbrojtësi i djathtë Armend Thaqi sot ka vendosur që të na bashkohet për 2 sezonet e ardhëshme.

Thaqi do të prezantohet zyrtarisht në ambientet e klubit në ditët në vazhdim. 

Na priftë e mbara Armend”, konfirmon faqja zyrtare e Ballkanit.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Flet i pari i FFK-së: Asnjë lojtar nuk na ka refuzuar; Kosova i ka vetëm dy uniforma shpirtërore!

Muaji mars është muaji në të cilin Kombëtarja e Kosovës në futboll do t’i zhvillojë tri sfida shumë interesante. “Dardanët” do të ndeshen së...

Ponte Prizreni mposht Golden Yllin dhe bëhet lider

Ponte Prizreni e ka fituar kryendeshjen e javës së 22-të në Superligën e Kosovës në basketboll. Skuadra e drejtuar nga Arbnor Rifati ka fituar në...

Pasi solli në jetë binjaket, rikthehet në top formë prezantuesja e sportit Maki Bajrami

Ajo është një nga gazetaret dhe prezantueset më të njohura të sportit. Maki Bajrami mungoi për një kohë në...

Kapiteni besnik i Trepçës ‘89, “Muli” synon daljen në Evropë

Trepça ‘89 është ndër skuadrat me rezultatet më të mira në stinorin pranveror në Superligën e Kosovës në futboll. Fitorja 2:1 të premten kundër...

Recent Comments