No menu items!
Ballina KRYESORE Armend Thaçi befason me klubin e ri!

Armend Thaçi befason me klubin e ri!

As tek Gjilani, e as tek Drita. Armend Thaçi do të shkojë tek Ballkani.

Gazeta Olle mëson se Thaçi i ka thënë ‘PO’, presidentit të klubit të Ballkanit, Arsim Kabashi.

Thaçi e ka pritur deri sot reagimin e Gjilanit, me të cilët ishte shumë afër transferimit.

Kapiteni i Prishtinës, në fund vendosi të pranojë ofertën e majme të klubit nga Suhareka.

Mbrojtësi i djathtë pritet që edhe zyrtarisht të nënshkruajë nesër, dhe më pas të bëjë prezantimin.

Një ditë më parë, ish-lojtari i Gjilanit konfirmoi për Gazetën Olle se nuk ka vazhduar me Prishtinën, tek të cilët ishte në dy vitet e fundit.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Nga gara për titullin kampion, deri te ndeshjet e Kombëtares, flet Armend Thaqi

Ballkani ka filluar të marrë frymë më lehtë pas fitores së fundit në vikend ndaj Drenicës në shtëpi. Skuadrën e Bledi Shkëmbit e pret...

Sa më shumë që forcohet gara, aq më shumë rriten akuzat ndaj arbitrave

Arbitrat e futbollit në Kosovë janë në qendër të vëmendjes në fillim të stinorit pranveror, por jo për të mirë. Pas çdo xhiroje akuzat...

FFK mbajti trajnimin e parë online për sistemin VAR

Ekipi i projektit VAR në FFK është duke punuar me intensitet në procesin e implementimit të tij. Puna në këtë projekt ka...

Avni Nuha rizgjidhet kryetar i Federatës së Çiklizmit të Kosovës

Në Kuvendin e Punës dhe Zgjedhor të mbajtur nga Federata e Çiklizmit e Kosovës, delegatët ia kanë besuar edhe një mandat tjetër...

Recent Comments