No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR “Urime Bayer”, lapsusi i Neymar nuk i shpëton klubit gjerman

“Urime Bayer”, lapsusi i Neymar nuk i shpëton klubit gjerman

PSG u mposht nga Bayern Munich në finalen e Champions League dhe Neymar u pa shumë i zhgënjyer pas ndeshjes. Braziliani madje shpërtheu në lot. Më pas ai ka vendosur të shkruajë disa radhë mbi ndeshjen, ndërkohë që uron bavarezët.

“Humbja është pjesë e sportit, ne provuam gjithçka dhe luftuam deri në fund. Faleminderit për përkrahjen dhe dashurinë e gjithsecilit prej jush. Urime për Bayer”, shkruan Neymar në llogarinë e tij në “Twitter”.https://platform.twitter.com/embed/index.html?dnt=true&embedId=twitter-widget-0&frame=false&hideCard=false&hideThread=false&id=1297665231192240129&lang=en&origin=https%3A%2F%2Fabcnews.al%2Furime-bayer-lapsusi-i-neymar-nuk-i-shpeton-klubit-gjerman%2F&theme=light&widgetsVersion=223fc1c4%3A1596143124634&width=550px

Braziliani në urimin e tij shkruan “Bayer” dhe jo “Bayern”, çka ka bërë që të reagojë Leverkusen, me një “emoji” ku shpreh habinë për urimin. Sigurisht e gjitha një shaka, që më pas ka marrë edhe reagime.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Batatina: Meritat për fitore u takojnë lojtarëve, synojmë Evropën

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina ka thënë se meritat për fitoren kundër Ballkanit u takojnë futbollistëve të tij. Llapi mposhti Ballkanin të dielën me...

Dukagjini fiton derbin ndaj A&N, ja të gjitha rezultatet e Ligës së Parë!

Dukagjini ka triumfuar në kryendeshjen e javës, derisa e ka mposhtur skuadrën e A&N në udhëtim me rezultat 1-0. Fitore tejet të rëndësishme ka realizuar...

Llapi zbret Ballkanin nga froni

Llapi ia ka pamundësuar vazhdimin e kryesimit të kampionatit nga Ballkani. Fitorja e të dielës e ka vendosur Dritën në vendin e parë.  Llapi e ka...

Nuhiu thotë se Drita nuk është nën presion

Trajneri i Dritës, Ardian Nuhiu e ka vlerësuar fitoren e arritur ndaj Besës së Pejës, të dielën (3:1). Kampionia në fuqi është kthyer te...

Recent Comments