No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Pepe Reina drejt zyrtarizimit te Lazio: Zbulohet kontrata dhe rroga!

Pepe Reina drejt zyrtarizimit te Lazio: Zbulohet kontrata dhe rroga!

Pepe Reina së shpejti do të jetë një lojtar i ri i Lazios: siç raportohet nga La Gazzetta dello Sport, klubi bardhekaltër, në fakt ka arritur një marrëveshje me portierin spanjoll, i cili do të nënshkruajë një marrëveshje dy vjeçare me vlerë 1.6 milion euro plus shpërblime në sezon.

Marrëveshja me Milanin është gjithashtu afër: të dy klubet po diskutojnë nëse do të mbyllin marrëveshjen me një shitje me një çmim të ulët ose nëse do të zgjedhin përfundimin e kontratës së portierit.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Rashkaj flet për ftesën nga Kosova, tregon gjasat që kemi në përballje me Suedinë

Kombëtarja e Kosovës në futboll në fund të këtij muaji do ta nis aventurën në eliminatoret për kampionatin Botëror “Katar 2022”.

Gazetari spanjoll zbulon detajin që e çon Messin te PSG

Shumë fjalë rreth Leo Messit. Ylli i Barcelonës del lojtar i lirë më 30 qershor dhe shanset që të qëndrojë në La Liga herë...

Pirlo: Interi vetëm pikë ka më shumë se Juventusi! Spezia? Ishim të lodhur

Juventusi fitoi dje kundër Spezia me rezultatin 3-0 dhe në pamje të parë mund të duket një fitore e lehtë, por nuk...

Flet Aro Muriq: Nuk jam ndjerë mirë për 11 golat e pësuar, është mirë të mësoj disa gjëra

Pas një kohe me skuadra që nuk i ofronin minutazh të rregullt, Arijanet Muriq e ka gjetur veten te skuadra elitare holandeze, Willem II. Portieri...

Recent Comments