No menu items!
Ballina SHOWBIZZ Arkivoi lidhjen me Asension, modelja spanjolle pushon në krahët e Zidane

Arkivoi lidhjen me Asension, modelja spanjolle pushon në krahët e Zidane

Modelja spanjolle Marina Muntaner ka lënë pas krahëve lidhjen me fantazistin e Realit të Madridit, Marcos Asensio dhe ka gjetur qetësinë në krahët e një tjetër futbollisti, portierit Luka Zidane, i cili është edhe djali i trajnerit të Los Blancos, Zinedine Zidane.

Marina, e cila përveçse modele është edhe doktoreshë e Edukimit të Fëmijërisë së Hershme, nuk e ka mbajtur më të fshehtë lidhjen e saj, pasi ka postuar në Instagramin e saj një foto me Luca Zidane, ku duket se të dy janë duke kaluar pushimet bashkë.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Përballje gjigantësh në Ligën e Evropës

Sot në Nyon të Zvicrës është hedhur shorti për 1/16 e finales së Ligës së Europës. Shorti ka sjellë...

KOK-u po përgatitet për një Kuvend të zjarrtë

Komiteti Olimpik i Kosovës përkatësisht Bordi Ekzekutiv ka caktuar dje datën e mbajtjes së Kuvendit zgjedhor në institucionin më të lartë të...

Mbrëmje ferri për Napolin e Amir Rrahmanin, eliminohen nga Europa League

Napoli i ka dhënë fund aventurës në Ligën e Europës pasi janë eliminuar nga Granada me rezultat të përgjithshëm 2:3.

Ajo që ndodhi në Bullgari ishte e turpshme, boksieres kosovare i vidhet fitorja

Boksierja kosovare Donjeta Sadiku, ka mbetur sot pa medalje në turneun ndërkombëtar “Strandja” që u mbajt në Sofje të Bullgarisë.

Recent Comments