No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Mbappe paralajmëron Bayernin, fjalë dhe për Neuer

Mbappe paralajmëron Bayernin, fjalë dhe për Neuer

Sulmuesi Kylian Mbappe foli para ndeshjes finale kundër Bayern Munchen. Futbollisti i PSG-së mendon se për t’u bërë më i miri duhet të mundesh më të mirët.

“Unë gjithmonë jam stërvitur dhe kam ëndërruar të luajë kundër më të mirëve. Për të qenë më i miri, duhet të mundësh më të mirin. Nesër do të jetë një ndeshje e madhe dhe duhet të luajmë me përkushtim dhe cilësi.

“Të luajmë lojën tonë, pasi jemi këtu ku jemi pikërisht se kemi luajtur lojën tonë. Të shohim se çfarë do të ndodhë dhe shpresojmë të fitojmë trofeun. Neuer? Të luash kundër Neuerit, një prej portierëve më të mirë të historisë së futbollit, është e vështirë”, – tha ai.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Ja kush janë 10 futbollistët më të shtrenjtë në botë

“KPMG Football Benchmark” ka përpiluar listën e 10 futbollistëve më të shtrenjtë në botë, duke përjashtuar sulmuesin norvegjez të Borussia Dortmund, Haaland, çmimi i...

Telashe të mëdha për Boateng; po hetohet se dhunoi ish-të dashurën, e cila u vetëvra më pas

Jerome Boateng po hetohet nga Prokuroria Publike e Mynihut për plagosje të Kasia Lenhardt, ish-të dashurës së tij, e cila bëri vetëvrasje dy javë...

Kosova mund të ketë telashe për shkak të Covidit në ndeshjet e marsit

Përfaqësuesja e Kosovës në futboll muajin e ardhshëm nis një cikël tjetër kualifikues, atë të Botërorit “Katari 2022”. Do të grumbullohet më 22 mars,...

Muri i Atalantas bie pas 85 minutash, feston Reali

Fitore në frymën e fundit! Real Madrid gjen golin që ndoshta është tepër i rëndësishëm për fatin e kësaj përballje me eliminim direkt, duke...

Recent Comments