No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Bayern surprizon PSG, Tuchel gjen liderin e skuadrës

Bayern surprizon PSG, Tuchel gjen liderin e skuadrës

PSG dhe Bayern Munchen do të duelojnë finalen mes tyre në Lisbonë. Të dy skuadrat kanë publikuar formacionet titullare dhe ka disa ndryshime interesante.

PSG do të ketë nga minuta e parë Keylor Navasin në portë. Ai do të rikthehet pas dëmtimit që e mbajti jashtë gjysmëfinales. Pjesa tjetër e ekipit nuk ndryshon me Verratin që mbetet sërish në stol, po ashtu dhe Icardi.

Bayern Munchen ka ndryshuar diçka, pasi Coman e nis nga minuta e parë. Perisic e nis nga stoli, duke qenë një lëvizje e rëndësishme në formacionin e skuadrave.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Nga gara për titullin kampion, deri te ndeshjet e Kombëtares, flet Armend Thaqi

Ballkani ka filluar të marrë frymë më lehtë pas fitores së fundit në vikend ndaj Drenicës në shtëpi. Skuadrën e Bledi Shkëmbit e pret...

Sa më shumë që forcohet gara, aq më shumë rriten akuzat ndaj arbitrave

Arbitrat e futbollit në Kosovë janë në qendër të vëmendjes në fillim të stinorit pranveror, por jo për të mirë. Pas çdo xhiroje akuzat...

FFK mbajti trajnimin e parë online për sistemin VAR

Ekipi i projektit VAR në FFK është duke punuar me intensitet në procesin e implementimit të tij. Puna në këtë projekt ka...

Avni Nuha rizgjidhet kryetar i Federatës së Çiklizmit të Kosovës

Në Kuvendin e Punës dhe Zgjedhor të mbajtur nga Federata e Çiklizmit e Kosovës, delegatët ia kanë besuar edhe një mandat tjetër...

Recent Comments