No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Barcelona gjen qendërmbrojtës me kosto zero, anglezët i prishin punë

Barcelona gjen qendërmbrojtës me kosto zero, anglezët i prishin punë

Arsenali dhe Barcelona kanë nisur përplasjet për të firmosur me mbrojtësin Malang Sarr. 21-vjeçari u largua si futbollist i lirë nga Nice dhe tani mbetet në kërkim të një ekipi të ri dhe projekti bindës.

Sarri nuk rinovoi me klubin francez, pavarësisht se iu ofrua një mundësi e tillë. Futbollisti ishte një nga shtyllat kryesore të Nice në sezonin e kaluar dhe tërhoqi vëmendjen e shumë klubeve me paraqitjet e tij.

Barcelona ka shumë probleme, pasi në qendër të mbrojtjes vuan shumë. Humbja turpëruese me Bayern Munchen vuri në pah nevojën për një qendërmbrojtës. Sarr mund të jetë një afrim i goditur për katalanasit.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Shokohet Serbia: Futbollisti i njohur refuzon të luajë për Serbinë zgjedh një kombëtare tjetër

“Çfarë tronditje! Uros Djurdjevic, sulmuesi i Sporting Gijon dhe një ish-anëtar i ekipeve kombëtare të juniorëve të Serbisë, do të luajë për...

FC Prishtina fiton për herë të dytë turneun “Adem Jashari” 

FC Prishtina e ka fituar për herë të dytë trofeun e turneut tradicional në futsall “Adem Jashari”. Në ndeshjen finale të edicionit të 12-të...

FFK me projekt të ri për futbollin e femrave, subvencionohen lojtaret dhe trajnerët

Sot në ambientet e FFK-së është mbajtur një takim me përfaqësuesit e klubeve të femrave të Ligës së Parë dhe Ligës U16....

7 vjet nga miqësorja që theu barrierat – Ademi: Datat si kjo na motivojnë për suksese

Presidenti i FFK-së, Agim Ademi ka rikujtuar nëpërmjet një shkrimi ditën e miqësores së parë zyrtare kundër Haitit, e cila ishte zhvilluar më 5...

Recent Comments