No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Presidenti i Interit befason pas humbjes në finale

Presidenti i Interit befason pas humbjes në finale

Presidenti i Inter-it, Steven Zhang, ka folur për Sky-in pas finales së Europa League të humbur 3-2 nbga skuadra e tij.

“Kjo mbrëmje është për operatorët e shëndetësisë që po na lejojnë të shkojmë përpara”, ka thënë ai.

“Bilanci është shumë pozitiv, duke parë gjithë sezonin. Humbja dhe fitorja janë pjesë e futbollit, por të arrish një finale dhe të japësh gjithçka që ke na bën të ndihemi optimistë për të ardhmen”.

“Lojtarët dhe stafi teknik po bëjnë një punë shumë të mirë. Shumë shpejt do të fillojmë të planifikojmë të ardhmen”.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Bunjaku shpalos detajet e projektit VAR: FIFA na ka përgëzuar për punën e bërë

VAR-i në Kosovë do të bëhet realitet në një të ardhme të afërt. Edhe pse ka të tillë që ende nuk besojnë...

Statovci: Nuk e di çfarë kërkojnë klubet pa stadiume në Superligë!

Ish-futbollisti i njohur kosovar, Faruk Statovci, tani në rolin e analistit ka kritikuar klubet e vogla, e sidomos ato që nuk kanë...

Munishi jep vlerësimin e tij për rastin diskutabil te Prishtina-Llapi

Ismet Munishi ka folur për rastin diskutabil në ndeshjen Prishtina – Llapi. Llapjanët janë ankuar në një penallti të...

Boshnjaku: Rezultatet na mundësojnë të luftojmë për dy trofetë

Me fitoren e Dritës ndaj Feronikelit të dielën (sot) ka përfunduar edhe java e 23-të në Superligën e Kosovës në futboll.

Recent Comments