No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Lajme të këqija për Ronaldo-n, Fenomeni përfundon në izolim

Lajme të këqija për Ronaldo-n, Fenomeni përfundon në izolim

Për momentin nuk ka asnjë shqetësim, por Fenomeni Ronaldo, presidenti i Valladolid, do të duhet të qëndrojë në izolim pasi ka qenë në kontakt me një person që ka rezultuar pozitiv ndaj coronavirus-it.

Ish-sulmuesi do të duhet të heqë dorë nga një mbrëmje të organizuar me Grupin Santander ku duhej të ndiqte finalen e Champions League me një fitues fatlum.

Ronaldo duhej ta ndiqte finalen e madhe mes PSG-së dhe Bayern-it në Ibiza dhe bashkë me të duhej të ishte edhe një fitues fatlum.

Fatkeqësisht, për shkak të normave të sigurisë, autoritetet spanjolle kanë vendosur që gjithçka të anulohet dhe kanë detyruar Fenomenin të qëndrojë në shtëpinë e tij.

Ronaldo ka rezultuar negativ pas tamponit, por do të jetë i detyruar ta ndjekë finalen nga shtëpia si masë parandaluese.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Muri i Atalantas bie pas 85 minutash, feston Reali

Fitore në frymën e fundit! Real Madrid gjen golin që ndoshta është tepër i rëndësishëm për fatin e kësaj përballje me eliminim direkt, duke...

City i pandalshëm edhe në Champions League

Manchester City është me një këmbë në fazën çerekfinale të UEFA Champions League, pasi ka mposhtur Borussia Monchengladbach në ndeshjen e parë me shifrat...

Presidenti i Dritës vjen me një reagim pasi u mposhtën sot në Prishtinë

Drita ka pësuar një humbje të hidhur e treta rresht përballë Prishtinës, por duket se kjo e fundit ishte më e hidhura.

Djaloshi i hekurt nga Prishtina po e synon pushtimin e Europës

Edhe pse një vendi vogël, madje edhe i izoluar nga Europa, Kosova vazhdon të shkëlqej në kontinentin e vjetër kur është në...

Recent Comments