No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Navas zbulon sekretin e triumfit

Navas zbulon sekretin e triumfit

Kapiteni i Sevilla-s, Jesus Navas, ka komentuar fitoren e Europa League të marrë nga skuadra e tij kundër Inter-it mbrëmjen e sotme.

“Kjo skuadër e meriton. Kemi luftuar gjithë vitin dhe ia kemi dalë mbanë. Tifozët e meritonin”, ka thënë Navas pas ndeshjes.

“Fakti që do ta ngre trofeun si kapiten i Sevilla-s do të thotë shumë për mua, për miqtë që nuk janë më këtu, si Reyes”.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Bunjaku shpalos detajet e projektit VAR: FIFA na ka përgëzuar për punën e bërë

VAR-i në Kosovë do të bëhet realitet në një të ardhme të afërt. Edhe pse ka të tillë që ende nuk besojnë...

Statovci: Nuk e di çfarë kërkojnë klubet pa stadiume në Superligë!

Ish-futbollisti i njohur kosovar, Faruk Statovci, tani në rolin e analistit ka kritikuar klubet e vogla, e sidomos ato që nuk kanë...

Munishi jep vlerësimin e tij për rastin diskutabil te Prishtina-Llapi

Ismet Munishi ka folur për rastin diskutabil në ndeshjen Prishtina – Llapi. Llapjanët janë ankuar në një penallti të...

Boshnjaku: Rezultatet na mundësojnë të luftojmë për dy trofetë

Me fitoren e Dritës ndaj Feronikelit të dielën (sot) ka përfunduar edhe java e 23-të në Superligën e Kosovës në futboll.

Recent Comments