No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Tronditet Barça, Messi e mendon seriozisht largimin

Tronditet Barça, Messi e mendon seriozisht largimin

Leo Messi ka ndërprerë pushime për të folur me Ronaldo Koeman, trajneri i ri i Barcelona-s, dhe, sipas radios katalanase RAC 1, ylli argjentinas mësohet të ketë thënë se “nuk është i qartë për të ardhmen e tij te Barça”.

Sipas RAC 1, Messi i ka thënë trajnerit holandez se, në këtë moment, “e shikon veten më shumë jashtë sesa brenda klubit dhe se është i vetëdijshëm për vështirësitë që mund të ketë për t’u larguar për shkak të kontratës së tij”.

Radioja katalanase ka shtuar se Barcelona ka deklaruar se “futbollisti ka një kontratë dhe se nuk do të bëjë asnjë koment mbi takimin e Messi-t dhe trajnerit”.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Tovërlani nuk dëshiron t’i komentojë rezultatet e “Niklit”: Zyrtarët e klubit e dinë më mirë se çka po ndodh

Feronikeli sot ka pësuar një humbje të rëndë duke u mposhtur në fushën e vetë nga rivali lokal Drenica me rezultat 1:3.

Duro ankohet sërish në referim

Drenica ka triumfuar në derbin drenicak ndaj Feronikelit me rezultat 1:3. Kreshnik Uka realizoi dy gola për mysafirët, kurse Frashëri shënoi një tjetër për...

Drenica gjunjëzon “Niklin”, Arbëria bindëse ndaj Besës

Skuadra e Drenicës ka shënuar fitore shumë të rëndësishme në garën për mbijetesë në elitë, duke e mundur Feronikelin në stadiumin “Rexhep Rexhepi” në...

Po shkëlqen me West Ham, Lindgard kërkohet nga Leicester!

Jesee Lingard ishte një nga lojtarët më të kritikuar te Manchester United nga tifozët por huazimi i tij te West Ham tregoi...

Recent Comments