No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Messi ndërpret pushimet, takim kokë më kokë me Koeman

Messi ndërpret pushimet, takim kokë më kokë me Koeman

Sikurse njofton “Sport”, gazeta katalanase, Leo Messi dhe Ronald Koeman janë duke u takuar në Barcelonë, për të adresuar situatën e yllit argjentinas në klubin Blaugrana. Hollandezi kërkoi të takohej urgjent me kapitenin, teksa performancën e tij të parë si trajner i katalanasve e ka filluar me “samitin” që po zhvillohet në Barcelonë.

Messi ndërpreu pushimet e tij për tu rikthyer në Barcelonë dhe për të folur me trajnerin e ri. Kjo ishte një çështje parësore për të gjithë. Leo është akoma shumë i prekur nga eliminimi në Ligën e Kampionëve, me humbjen poshtëruese 8-2 ndaj Bayern Munich, ndaj janë ngritur shumë dyshime për vazhdimin e tij te Barça. Koeman po i prezanton projektin e tij dhe shpreson ta bindë që të qëndrojë dhe të jetë “lokomotiva” e Blaugrana-ve.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Nga gara për titullin kampion, deri te ndeshjet e Kombëtares, flet Armend Thaqi

Ballkani ka filluar të marrë frymë më lehtë pas fitores së fundit në vikend ndaj Drenicës në shtëpi. Skuadrën e Bledi Shkëmbit e pret...

Sa më shumë që forcohet gara, aq më shumë rriten akuzat ndaj arbitrave

Arbitrat e futbollit në Kosovë janë në qendër të vëmendjes në fillim të stinorit pranveror, por jo për të mirë. Pas çdo xhiroje akuzat...

FFK mbajti trajnimin e parë online për sistemin VAR

Ekipi i projektit VAR në FFK është duke punuar me intensitet në procesin e implementimit të tij. Puna në këtë projekt ka...

Avni Nuha rizgjidhet kryetar i Federatës së Çiklizmit të Kosovës

Në Kuvendin e Punës dhe Zgjedhor të mbajtur nga Federata e Çiklizmit e Kosovës, delegatët ia kanë besuar edhe një mandat tjetër...

Recent Comments