No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Lajm shpresëdhënës: Ndeshja Tre Penne - Gjilani zhvillohet nesër

Lajm shpresëdhënës: Ndeshja Tre Penne – Gjilani zhvillohet nesër

Klubi i Gjilanit ka dhënë një lajm shpresëdhënës për tifozët e tij dhe opinionin e gjerë kosovar. Në fakt, gjilanasit kanë bërë të ditur që ndeshja ndaj Tre Pennes do të zhvillohet nesër, derisa futbollistët bardhekuq do të ri-testohen.

UEFA njofton se ndeshja do të zhvillohet ditën e nesërme, ku para zhvillimit të saj do të ritestohen të githë futbollistët dhe stafi, përveç rastit i cili ka dalur pozitiv në testimin e djeshem. Për orën dhe detajet e tjera do të ju informojmë në vijim”, njofton Gjilani.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Kuvendi i Punës i FFK-së më 8 prill

Komiteti Ekzekutiv i FFK-së ka mbajtur mbledhjen e radhës, nën drejtimin e presidentit Agim Ademi. Në këtë takim është vendosur që Kuvendi...

Klopp e Solskjaer njëzëri: Nuk i lëmë futbollistët t’i bashkohen Kombëtareve

Një problem serioz në horizont për trajnerët e Premier League-s. Nga data 22 deri më 31 mars, do të ndërpriten të gjitha...

Pioli: Na mungoi ritmi dhe cilësia, por edhe mungesat e bën të vetën

Trajneri Stefano Pioli u intervistua nga DAZN në fund të Milan-Udinese 1-1. i zhgënjyer normalisht nga barazimi. “Donim të fitonim. Mëkat! E dinim që do...

Philadelphia fiton në shtesë duelin e kryesuesve

Philadelphia fitoi 131-123 ndaj Utah jazz, në përballjen mes dy ekipeve kryesuese mes dy Konferencave. Në fund triumfoi Phila, ku u dallua Joel Embiid,...

Recent Comments