No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Konfirmohet termini i ri i ndeshjes Tre Penne - Gjilani

Konfirmohet termini i ri i ndeshjes Tre Penne – Gjilani

Është konfirmuar orari i ri për ndeshjen Tre Penne – Gjilani, që zhvillohet në kuadër të kualifikimeve për Ligën e Evropës.

Tre Penne ka bërë të ditur që takimi luhet nesër prej orës 20:00, e jo siç ishte paraparë fillimisht në orën 18:00.

Ndryshe, Gjilani u bë skuadra e tretë kosovare pas Dritës dhe Prishtinës që ndeshja i anulohet për shkak të rasteve me Covid-19.

Lajmi ka bërë bujë dhe ka ngjallë shumë reagime në Twitter.

Një prej postimeve më interesante ishte ai i redaktorit të mediumit prestigjioz ESPN, Dale Johnson.

”Het-trik! Që të tri ndeshjet e skuadrave kosovare janë shtyrë për shkak të rasteve pozitive me Covid-19.

Ndeshja e Gjilanit në San Marino ndaj Tre Pennes do të luhet të premten”, shkruan mes tjerash ai.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

FFK mbajti trajnimin e parë online për sistemin VAR

Ekipi i projektit VAR në FFK është duke punuar me intensitet në procesin e implementimit të tij. Puna në këtë projekt ka...

Avni Nuha rizgjidhet kryetar i Federatës së Çiklizmit të Kosovës

Në Kuvendin e Punës dhe Zgjedhor të mbajtur nga Federata e Çiklizmit e Kosovës, delegatët ia kanë besuar edhe një mandat tjetër...

Chelsea vazhdon me fitore  në Premierligë

Skuadra e Chelsea po vazhdon më fortë të lartë në Premierligën angleze. Londinezët sonte kanë arritur të shënojnë fitoren...

Del Piero: Lënia në stol e Ronaldos, veprim i zgjuar nga Pirlo

Alessandro Del Piero pranon se Juventusi e befasoi me lojën kundër Lazio. Ish-kapiteni bardhezi shton se lënia në stol e Cristiano Ronaldos ishte një...

Recent Comments