No menu items!
Ballina KRYESORE Drenica prezanton kryesinë dhe përforcimet, Bekim Jashari u premton pagat futbollistëve

Drenica prezanton kryesinë dhe përforcimet, Bekim Jashari u premton pagat futbollistëve

Kryetari i Komunës së Skënderajt, Bekim Jashari, ishte i pranishëm në prezantimin e kryesisë së re të klubit të Drenicës.

I pari i Skënderajt konfirmoi edhe një herë mbështetjen e komunës për klubin, me theks të veçantë lojtarët.

Kryesia e klubit bëri prezantimin para lojtarëve. Kryetar i është zgjedhur dje Ilir Veliqi.

Kryetari i Komunës, Jashari, u premtoi lojtarëve se nuk do të kenë probleme me pagat, derisa theksoi se edhe obligimi i mbetur nga edicioni i kaluar do të shlyhet.

Kryesia e re menjëherë ka prezantuar edhe gjashtë përforcimet e para për sezonin e ri të Superligës.

Kuqezinjtë prezantuan Lulëzim Doshlakun, Valdo Zeçaj, Gentrit Dumani, Albutrint Morina, Jeton Dushi dhe Gentrit Hasi.

Doshlaku e Dushi së fundi luajtën me Dukagjinin, Zeqaj e Dumani tek Flamurtari, kurse Morina tek Llapi.

Drenica pritet të emërojë së shpejti edhe trajnerin.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Barcelona bën mrekullinë ndaj Sevillas, feston edhe Leipzig në Gjermani

Barcelona ka bërë përmbysjen e madhe kundër Sevilla dhe është kualifikuar në finalen e Kupës së Spanjës. Katalanasit triumfuan me rezultatin 3-0 në ndeshjen...

Milani i shpëton humbjes në minutën e fundit të ndeshjes

Milani e ka bërë një hap mbrapa në luftën për titullin e Serie A-së. “Rossonerët” kanë qenë sonte nikoqirë...

Insigne pas ndeshjes shpërthen keq me shokët e ekipit dhe trajnerin Gattuso

Lorenzo Insigne shumë i zemëruar me shokët e tij të skuadrës për mënyrën se si përfundoi Sassuolo-Napoli 3-3. Skuadra e De Zerbi rrëmbeu barazimin për...

Celina nuk e shpëton Dijonin nga humbja e radhës në Ligën 1

Dijoni vazhdon të ketë rezultate negative në elitën e futbollit francez. Në ndeshjen e vlefshme të javës së 28-të...

Recent Comments