No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Anulohet edhe ndeshja Tre Penne - Gjilani!!!

Anulohet edhe ndeshja Tre Penne – Gjilani!!!

Është anuluar edhe ndeshja mes Tre Pennes dhe Gjilanit.

Një futbollist i Gjilanit ka rezultuar pozitiv në testet për “Covid-19”.

Lajmi e ka dhënë skuadra e San Marinos, Tre Penne.

Zyrtarët e UEFA-s kanë marrë vendim për ta anuluar ndeshjen.

Pas pak Gjilani do të dalë me një njoftim zyrtar.

Ndeshja është dashur të luhet sot në ora 21:00.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Shokohet Serbia: Futbollisti i njohur refuzon të luajë për Serbinë zgjedh një kombëtare tjetër

“Çfarë tronditje! Uros Djurdjevic, sulmuesi i Sporting Gijon dhe një ish-anëtar i ekipeve kombëtare të juniorëve të Serbisë, do të luajë për...

FC Prishtina fiton për herë të dytë turneun “Adem Jashari” 

FC Prishtina e ka fituar për herë të dytë trofeun e turneut tradicional në futsall “Adem Jashari”. Në ndeshjen finale të edicionit të 12-të...

FFK me projekt të ri për futbollin e femrave, subvencionohen lojtaret dhe trajnerët

Sot në ambientet e FFK-së është mbajtur një takim me përfaqësuesit e klubeve të femrave të Ligës së Parë dhe Ligës U16....

7 vjet nga miqësorja që theu barrierat – Ademi: Datat si kjo na motivojnë për suksese

Presidenti i FFK-së, Agim Ademi ka rikujtuar nëpërmjet një shkrimi ditën e miqësores së parë zyrtare kundër Haitit, e cila ishte zhvilluar më 5...

Recent Comments