No menu items!
Ballina KRYESORE Prishtina kthehet në shtëpi, asnjë lojtar me simptoma!

Prishtina kthehet në shtëpi, asnjë lojtar me simptoma!

Prishtina ka arritur pas mesnatës në Aeroportin Ndërkombëtar “Adem Jashari”.

Faqja zyrtare e klubit konfirmon që asnjë prej lojtarëve që dolën pozitivë në testimin për Covid-19, nuk kanë simptoma.

“Pas udhëtimit më se tre orësh me “charter”, skuadra ka mbërritur në aeroportin “Adem Jashari” në Prishtinë.

Të gjithë futbollistët janë mirë, habit fakti që askush nuk ndjen simptoma.

Andaj, nesër nga ora 9 në mëngjes skuadra sërish do të testohet në Institutin Kombëtar të Shëndetësisë Publike të Kosovës”, njofton klubi.

Prishtina sot pret vendimin nga UEFA

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Kreu i FFK-së ngushëllon Dardanët

Prishtinë, 2 mars, 2021 E nderuara familje e Berat Rexhës! Të nderuar drejtues dhe anëtarë të...

Ndryshon orari i ndeshjes Ballkani – Drenica

Ndeshja e javës së 23-të e Superligës ndërmjet Ballkanit dhe Drenicës, do të zhvillohet ditën e premte, më 5 mars, në orën...

Bartomeu para gjykatës, çështja mund të jetë edhe më serioze

Pasi kaloi natën në stacionin e policisë Les Corts, Josep Maria Bartomeu, ish-presidenti i Barcelonës, u transferua këtë të martë në mëngjes...

Schalke 04 shkarkoi trajnerin e radhës, Mustafi udhëhoqi “revoltën”

Schalke 04 në këtë sezon po përjeton periudhë shumë të vështirë. Ata renditen në vendet e fundit dhe në këtë situatë, që...

Recent Comments