No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Gjilani arrin në San Marino

Gjilani arrin në San Marino

Skuadra e Gjilanit ka mbërritur në San Marino, atje ku pritet ta zhvillojë ndeshjen e rundit parakualifikues në Ligën e Evropës, kundër Tre Penne.

Gjilani me Tre Penne do të përballet nesër nga ora 21:00 në stadiumin “Stadio Olimpico di Serrvalle” në San Marino.

Klubi ka publikuar disa foto nga mbërritja.

Skuadra iu është nënshtruar matjes së temperaturës për të gjithë anëtarët.

Ndryshe, Keita Aziz mungon shkak të dokumentave.

Ndërsa Sebino Plaku mungon për arsye lëndimi në muskulin e këmbës të pësuar në stërvitje.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Pioli: Na mungoi ritmi dhe cilësia, por edhe mungesat e bën të vetën

Trajneri Stefano Pioli u intervistua nga DAZN në fund të Milan-Udinese 1-1. i zhgënjyer normalisht nga barazimi. “Donim të fitonim. Mëkat! E dinim që do...

Philadelphia fiton në shtesë duelin e kryesuesve

Philadelphia fitoi 131-123 ndaj Utah jazz, në përballjen mes dy ekipeve kryesuese mes dy Konferencave. Në fund triumfoi Phila, ku u dallua Joel Embiid,...

Barcelona bën mrekullinë ndaj Sevillas, feston edhe Leipzig në Gjermani

Barcelona ka bërë përmbysjen e madhe kundër Sevilla dhe është kualifikuar në finalen e Kupës së Spanjës. Katalanasit triumfuan me rezultatin 3-0 në ndeshjen...

Milani i shpëton humbjes në minutën e fundit të ndeshjes

Milani e ka bërë një hap mbrapa në luftën për titullin e Serie A-së. “Rossonerët” kanë qenë sonte nikoqirë...

Recent Comments