No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR A do t'i kushtojë Neymarit shkëmbimi i fanellës me moslojë në finale!?

A do t’i kushtojë Neymarit shkëmbimi i fanellës me moslojë në finale!?

Neymar mund të dënohet me moslojë për finalen e Ligës së Kampionëve pas shkëmbimit të fanellave me një lojtar të RB Leipzig.

Paris Saint-Germain fitoi ndaj Leipzig me rezultat 3-0 duke e siguruar finalen për herë të parë në histori të klubit.

Braziliani u kap nga kamerat kur e shkëmbeu fanellën me Marcel Halstenberg pas ndeshjes.

Sipas protokolleve të reja mjekësore të UEFA-s pas pandemisë COVID-19, Neymar mund të dënohet në një ndeshje moslojë, dhe një periudhë të detyrueshme 12-ditore të izolimit.

PSG do të përballet me njërin nga fituesit e takimit Bayern Munich -Lyon që zhvillohet të mërkurën.

Finalja do të zhvillohet në Lisbonë të dielën.

 

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Mbrëmje ferri për Napolin e Amir Rrahmanin, eliminohen nga Europa League

Napoli i ka dhënë fund aventurës në Ligën e Europës pasi janë eliminuar nga Granada me rezultat të përgjithshëm 2:3.

Ajo që ndodhi në Bullgari ishte e turpshme, boksieres kosovare i vidhet fitorja

Boksierja kosovare Donjeta Sadiku, ka mbetur sot pa medalje në turneun ndërkombëtar “Strandja” që u mbajt në Sofje të Bullgarisë.

Tovërlani nuk dëshiron t’i komentojë rezultatet e “Niklit”: Zyrtarët e klubit e dinë më mirë se çka po ndodh

Feronikeli sot ka pësuar një humbje të rëndë duke u mposhtur në fushën e vetë nga rivali lokal Drenica me rezultat 1:3.

Duro ankohet sërish në referim

Drenica ka triumfuar në derbin drenicak ndaj Feronikelit me rezultat 1:3. Kreshnik Uka realizoi dy gola për mysafirët, kurse Frashëri shënoi një tjetër për...

Recent Comments