No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR RTK konfirmon transmetimin e ndeshjes Lincoln Red Imps – Prishtina

RTK konfirmon transmetimin e ndeshjes Lincoln Red Imps – Prishtina

Radio Televizioni i Kosovës ka bërë të ditur se sot do ta bëjë transmetimin e ndeshjes së rrethit parakualifikues për Europa League ndërmjet skuadrës nga Gjibraltari, Lincoln Red Imps dhe skuadrës fituese të Kupës së Kosovës, Prishtinës. Ndeshja fillon në orën 18:00, por paraprakisht RTK do të ketë edhe një emision special kushtuar kësaj ndeshje me analistë të ftuar, që do të nisë në orën 17:20. Lajmin e ka bërë të ditur faqja zyrtare Sporti në RTK në facebook.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Përballje gjigantësh në Ligën e Evropës

Sot në Nyon të Zvicrës është hedhur shorti për 1/16 e finales së Ligës së Europës. Shorti ka sjellë...

KOK-u po përgatitet për një Kuvend të zjarrtë

Komiteti Olimpik i Kosovës përkatësisht Bordi Ekzekutiv ka caktuar dje datën e mbajtjes së Kuvendit zgjedhor në institucionin më të lartë të...

Mbrëmje ferri për Napolin e Amir Rrahmanin, eliminohen nga Europa League

Napoli i ka dhënë fund aventurës në Ligën e Europës pasi janë eliminuar nga Granada me rezultat të përgjithshëm 2:3.

Ajo që ndodhi në Bullgari ishte e turpshme, boksieres kosovare i vidhet fitorja

Boksierja kosovare Donjeta Sadiku, ka mbetur sot pa medalje në turneun ndërkombëtar “Strandja” që u mbajt në Sofje të Bullgarisë.

Recent Comments