No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Joe Hart rikthehet në Londër, firmos për dy vite me Tottenham

Joe Hart rikthehet në Londër, firmos për dy vite me Tottenham

Joe Hart do ta vijojë karrierën në Premier League. Portieri 33-vjeçar ka nënshkruar për dy vite me Tottenham dhe do të jetë nën urdhrat e trajnerit Jose Mourinho. Klubi londinez e ka zyrtarizuar këtë lëvizje.

Hart vjet ishte pjesë e Burnley, ndërkohë që në shkuarën ka mbrojtur portën e Manchester City për nëntë vite. Gjithashtu ai ka luajtur edhe me West Ham United në Premier League, si dhe ka provuar një eksperiencë në Serie A me Torinon.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Klopp do të largohet nga Liverpool, kjo është oferta që e josh!

Kohës së Jurgen Klopp në krye të Liverpoolit duket se po i vjen fundi. Kjo është ajo që bëjnë me dije mediat angleze, sipas...

Superliga vazhdon sot me dy ndeshje, derbi zhvillohet në Podujevë

Sot do të zhvillohen dy ndeshjet e radhës në kuadër të javës së 22-të në Superligën e Kosovës në futboll. Kampioni në fuqi, Drita, pritet...

Bayern blindon talentin, arrin akordin për rinovimin e kontratës

Para pak ditësh Gjermania mundi të bindë Jamal Musiala të bashkohet me kombëtaren e “Panzerave” dhe jo të Anglisë. Mbrëmjen e djeshme ka pasur...

A i paska FFK-ja dy Agim Adema? Derisa presidenti po zhvillon takime në Gjermani, kush është Agimi tjetër që po “rrahet” korridoreve të FFK-së?

Dikush po rrenë, po rrenë aq dobët e aq paskrupullt, saqë demantohet tepër lehtë, tepër thjeshtë, por, cila është arsyeja?Gjatë ditë së sotme, në...

Recent Comments