No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Fati i ndeshjes Lincoln -Prishtina në duart e UEFA-s

Fati i ndeshjes Lincoln -Prishtina në duart e UEFA-s

Përfundimisht ndeshja mes Lincoln Red Impsit dhe FC Prishtinës nuk do të zhvillohet gjatë ditës së sotme.

Zyrtari i klubit prishtinas, Kushtrim Sopa ka konfirmuar në “RTK” se ndeshja është pezulluar dhe se po pritetet një konfirmim i fundit nga UEFA për fatin e kësaj ndeshje.

Lexo Edhe:Zyrtare: Gjibraltari anulon ndeshjen e Europa Ligës në mes Lincoln -FC Prishtina

Futbollistët e FC Prishtinës janë lënë jashtë hotelit ku ishin vendosur.

Futbollistët që drejtohen nga Armend Dallku po presin për t’u nisur drejt aeroportit të Gjibraltarit.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Mbrëmje ferri për Napolin e Amir Rrahmanin, eliminohen nga Europa League

Napoli i ka dhënë fund aventurës në Ligën e Europës pasi janë eliminuar nga Granada me rezultat të përgjithshëm 2:3.

Ajo që ndodhi në Bullgari ishte e turpshme, boksieres kosovare i vidhet fitorja

Boksierja kosovare Donjeta Sadiku, ka mbetur sot pa medalje në turneun ndërkombëtar “Strandja” që u mbajt në Sofje të Bullgarisë.

Tovërlani nuk dëshiron t’i komentojë rezultatet e “Niklit”: Zyrtarët e klubit e dinë më mirë se çka po ndodh

Feronikeli sot ka pësuar një humbje të rëndë duke u mposhtur në fushën e vetë nga rivali lokal Drenica me rezultat 1:3.

Duro ankohet sërish në referim

Drenica ka triumfuar në derbin drenicak ndaj Feronikelit me rezultat 1:3. Kreshnik Uka realizoi dy gola për mysafirët, kurse Frashëri shënoi një tjetër për...

Recent Comments