No menu items!
Ballina KRYESORE Drita konfirmon largimin e katër lojtarëve: Faleminderit kampiona!

Drita konfirmon largimin e katër lojtarëve: Faleminderit kampiona!

Drita ka konfirmuar largimin e katër futbollistëve, përmes një njoftimi të publikuar sot.

Gjilanasit kanë falënderuar për kontributin e dhënë në skuadrën e tyre Lecin, Shabanin, Memën dhe Tafilovskin.

“Klubi jone FC DRITA ka perfunduar bashkepunimin me lojtaret si Bunjamin Shabani, Darko Tofiloski, Liridon Leci dhe Lirim Mema.

Lojtareve si Darko Tofiloski dhe Liridon Leci ju ka skaduar kontrata me klubin ndersa Bunjamin Shabani dhe Lirim Mema edhe pse kishin kontrate edhe per nje vit tjeter, me marreveshje te dyanshme jemi dakorkuar qe ti ndajm rruget ndoshta edhe per shkak te hapsires se vogel qe kishin ne ndeshje.

Ne si klub, i falemderojme shume per kontributin e dhene dhe ju deshirojme shume suksese ne vazhdim te karrieres se tyre”, njofton Drita.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Barcelona bën mrekullinë ndaj Sevillas, feston edhe Leipzig në Gjermani

Barcelona ka bërë përmbysjen e madhe kundër Sevilla dhe është kualifikuar në finalen e Kupës së Spanjës. Katalanasit triumfuan me rezultatin 3-0 në ndeshjen...

Milani i shpëton humbjes në minutën e fundit të ndeshjes

Milani e ka bërë një hap mbrapa në luftën për titullin e Serie A-së. “Rossonerët” kanë qenë sonte nikoqirë...

Insigne pas ndeshjes shpërthen keq me shokët e ekipit dhe trajnerin Gattuso

Lorenzo Insigne shumë i zemëruar me shokët e tij të skuadrës për mënyrën se si përfundoi Sassuolo-Napoli 3-3. Skuadra e De Zerbi rrëmbeu barazimin për...

Celina nuk e shpëton Dijonin nga humbja e radhës në Ligën 1

Dijoni vazhdon të ketë rezultate negative në elitën e futbollit francez. Në ndeshjen e vlefshme të javës së 28-të...

Recent Comments