No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Di Maria: I mundëm që në minutën e parë!

Di Maria: I mundëm që në minutën e parë!

Argjentinasi Angelo Di Maria ishte një nga lojtarët më të mirë të PSG-së në ndeshjen e sotme. Ai shënoi një gol dhe dha asistin e golit të parë për Marquinhon pas një pasimi fantastik.

Sulmuesi i krahut foli pas ndeshjes duke pranuar supermacinë e skuadrës së tij ndaj kundërshtarit. “Ne i mundëm ata që në minutën e parë të sfidës. Jemi të kënaqur me paraqitjen tonë dhe fitoren. Kemi dhënë maksimumin dhe dua të përgëzoj djemtë. Duam fitimin e trofeut”.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Lajm i mirë për tifozët e Kosovës, Rashica po kthehet në formë

Me një lëvizje mjeshtërore kaloi një mbrojtës. E kaloi edhe mbrojtësin e dytë, duke shfrytëzuar potencialin e madh teknik. Pasoi një gjuajtje e bukur,...

Cassano paralajmëron Interin: Do të ishte një katastrofë e vërtetë

Antonio Cassano, ish-sulmuesi i Inter-it, Milan-it dhe Roma-s, ka folur në kanalin Youtube të gazetarit Stefano Borghi. Ish-futbollisti ka folur në lidhje me luftën për...

Paraqitje e shkëlqyeshme e Rashicës, Werderi triumfon me përmbysje

Werder Bremen ka arritur të fitojë me përmbysje ndaj Eintracht Frankfurtit me rezultat 2:1, duke i arkëtuar tri pikë tejet të rëndësishme. Milot Rashica “eklipsoi”...

Revolucion te Marseille! Prezantohen trajneri dhe presidenti i ri

Olimpique Marseille po përjeton një revolucion të vërtetë në klub, pasi ka ndryshuar trajner dhe president. Klubi francez ka bërë një komunikatë zyrtare, ku...

Recent Comments