No menu items!
Ballina KRYESORE Ballkani prezanton një lojtar me përvojë nga Mali i Zi

Ballkani prezanton një lojtar me përvojë nga Mali i Zi

Prezantim i ri tek Ballkani i Suharekës. Këtë jo talent, por një lojtar me përvojë.

Është Armin Bosnjak, mesfushori sulmues që vjen nga Mali i Zi.

“Kemi knaqësinë të ju informojmë se mesfushori ofanziv nga Mali i Zi, sot në ambientet e klubit ka firmosur kontratë e cila e lidh me klubin për tre vite të ardhshme”, njofton Ballkani.

Armin Bosnjak ka qenë pjesë e klubeve në ligat e Malit të Zi, si: FK Jedinstvo, FK Iskra, FK Rudar, FK Zeta.

Me klubet Rudar dhe Zeta ka përvojë ndërkombëtare pas qe ka luajtur në Europë me këto klube.

Ishte pjesë e përfaqësuesës së Malit të Zi për grupëmoshat U/17 dhe U/19.
Bosnjak mund të jetë pasardhësi i Blend Baftiut, i cili pritet të largohet nga Ballkani.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Tovërlani nuk dëshiron t’i komentojë rezultatet e “Niklit”: Zyrtarët e klubit e dinë më mirë se çka po ndodh

Feronikeli sot ka pësuar një humbje të rëndë duke u mposhtur në fushën e vetë nga rivali lokal Drenica me rezultat 1:3.

Duro ankohet sërish në referim

Drenica ka triumfuar në derbin drenicak ndaj Feronikelit me rezultat 1:3. Kreshnik Uka realizoi dy gola për mysafirët, kurse Frashëri shënoi një tjetër për...

Drenica gjunjëzon “Niklin”, Arbëria bindëse ndaj Besës

Skuadra e Drenicës ka shënuar fitore shumë të rëndësishme në garën për mbijetesë në elitë, duke e mundur Feronikelin në stadiumin “Rexhep Rexhepi” në...

Po shkëlqen me West Ham, Lindgard kërkohet nga Leicester!

Jesee Lingard ishte një nga lojtarët më të kritikuar te Manchester United nga tifozët por huazimi i tij te West Ham tregoi...

Recent Comments