No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Ronaldo në shitje: Juve i vendos çmim, PSG gati të paguajë!

Ronaldo në shitje: Juve i vendos çmim, PSG gati të paguajë!

Juventusi nuk e konsideron më si të pashitshëm Cristiano Ronaldon. Ylli portugez mund të largohet nga skuadra italiane, pasi kampionët e Italisë duan të rregullojnë bilancat e tyre ekonomike që janë me minus që pas afrimit milioner të Ronaldos.

Juvja nuk ka bërë progres në Champions League dhe kjo ka dëmtuar goxha italianët. PSG nga krahu tjetër po monitoron skuadrën dhe është gati që ndërhyjë për ta rrëmbyer portugezin.

Ata janë gati të ofrojnë rreth 55 milionë euro për 35-vjeçarin dhe interesant është fakti që italianët janë gati të pranojnë. Menaxheri Jorge Mendes po punon në një lëvizje të tillë.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

FBK e nominon Linda Shalën për kryetare të KOK-ut

Federata e Basketbollit e Kosovës (FBK) sot më 8 mars e ka zyrtarizuar nominimin e nënkryetares së Bordit të FBK-së, Linda Shala...

Zymberi i Dritës godet Duron: Po mundohet ta shpikë ujin e nxehtë!

Drita ka marrë një tre pikësh të artë nga udhëtimi në Drenas. Gjilanasit triumfuan me rezultat minimal 0-1 falë një goli të shënuar nga Festim...

Bunjaku shpalos detajet e projektit VAR: FIFA na ka përgëzuar për punën e bërë

VAR-i në Kosovë do të bëhet realitet në një të ardhme të afërt. Edhe pse ka të tillë që ende nuk besojnë...

Statovci: Nuk e di çfarë kërkojnë klubet pa stadiume në Superligë!

Ish-futbollisti i njohur kosovar, Faruk Statovci, tani në rolin e analistit ka kritikuar klubet e vogla, e sidomos ato që nuk kanë...

Recent Comments