No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Prishtina e ‘kompletuar’ mbërrin në Gjibraltar

Prishtina e ‘kompletuar’ mbërrin në Gjibraltar

Prishtina ka mbërritur në Gjibraltar, ku nesër do të takohet me Lincoln Red Imps, e vlefshme për rundin parakualifikues në Ligën e Evropës.

Klubi ‘bardhekaltër’ ka ateruar në aeroportin e Gjibraltarit. Këtë e ka konfirmuar edhe, Endrit Krasniqi në llogarinë e tij, i cili ka postuar një foto në rrjetin social Facebook, shkruan GazetaSheshi.

Skuadra ‘kryeqytetas’ ka udhëtuar e kompletar. Ndërsa, takimi Lincoln Red Imps – Prishtina zhvillohet me 18 gusht nga ora 18:00.

/GazetaSheshi/

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Gazetari spanjoll zbulon detajin që e çon Messin te PSG

Shumë fjalë rreth Leo Messit. Ylli i Barcelonës del lojtar i lirë më 30 qershor dhe shanset që të qëndrojë në La Liga herë...

Pirlo: Interi vetëm pikë ka më shumë se Juventusi! Spezia? Ishim të lodhur

Juventusi fitoi dje kundër Spezia me rezultatin 3-0 dhe në pamje të parë mund të duket një fitore e lehtë, por nuk...

Flet Aro Muriq: Nuk jam ndjerë mirë për 11 golat e pësuar, është mirë të mësoj disa gjëra

Pas një kohe me skuadra që nuk i ofronin minutazh të rregullt, Arijanet Muriq e ka gjetur veten te skuadra elitare holandeze, Willem II. Portieri...

Ahmeti flet për përballjen e nxehtë me Prishtinën: Edhe një pikë nuk është keq!

Stinori pranverorë në Superligën e Kosovës në futboll po duket shumë më i nxehtë sesa është parashikuar. Lufta si për titull ashtu edhe për ekzistencë...

Recent Comments