No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Liridon Leci arrin marrëveshje me klubin e Superligës, prezantimi së shpejti!

Liridon Leci arrin marrëveshje me klubin e Superligës, prezantimi së shpejti!

Liridon Leci është bërë me skuadër të re pas largimit nga Drita.

Gazeta Olle përmes burimeve mëson që ai ka arritur marrëveshje me klubin e Llapit.

Prezantimi i tij në stadiumin “Zahir Pajaziti” pritet të bëhet së shpejti.

Leci mbylli një aventurë të jashtëzakonshme me Dritën e Gjilanit.

Për tri vjet, ai fitoi dy herë titullin kampion dhe një herë Superkupën.

Përkundër largimit, Leci mbetet një prej lojtarëve më të dashur nga tifozët e Dritës. /Gazeta Olle/

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Drenica gjunjëzon “Niklin”, Arbëria bindëse ndaj Besës

Skuadra e Drenicës ka shënuar fitore shumë të rëndësishme në garën për mbijetesë në elitë, duke e mundur Feronikelin në stadiumin “Rexhep Rexhepi” në...

Po shkëlqen me West Ham, Lindgard kërkohet nga Leicester!

Jesee Lingard ishte një nga lojtarët më të kritikuar te Manchester United nga tifozët por huazimi i tij te West Ham tregoi...

Faqja e UEFA-s ia uron ditëlindjen Arbër Zenelit me një video nga het-triku ndaj Azerbejxhanit

Faqja zyrtare e UEFA-s në Twitter ia ka uruar ditëlindjen sulmuesit Arbër Zeneli me anë të një video nga het-triku i tij i paharrueshëm...

Joshua provokon Fury: E pres në duel, ai e di që unë jam “shefi”

Boksieri britanik Anthony Joshua, kampion bote në peshën e rëndë (kategoritë IBF, WBA e WBO) u shpreh se është i gatshëm të duelojë kudo...

Recent Comments