No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Liria përforcohet në mbrojtje

Liria përforcohet në mbrojtje

Skuadra e Ligës së Parë, Liria po vazhdon të përforcojë radhët e veta për edicionin e ri. Kjo skuadër gjatë ditës së sotme ka prezantuar qendërmbrojtësin korpulent, Jetlir Berisha, i cili ka nënshkruar kontratë tre vjeçare me Lirinë.

“Që nga fillimi i përgatitjeve, Jetliri ka qenë i grumbulluar me ne. Shpresojmë që të arsyetoj besimin dhe i dëshirojmë suksese”, ka thënë drejtori Erxhan Dana, të hënën pas nënshkrimit të kontratës.

Nga ana tij, 20-vjeçari u shpreh i lumtur për vlerësimin. ‘Jam i lumtur për ofrimin e mundësisë. Liria është klub i madh dhe ëndërr e secilit. Shpresoj të arsyetoj besimin’, ka thënë Berisha, që u transferua nga skuadra e Ramiz Sadikut.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Dramë në Drenas, Alidema e rikthen Dritën në pozitën e parë

Festim Alidema ka shënuar një supergol në minutën e 5-të të kohës shtesë, duke ia sjellë Dritës një...

Flet i pari i FFK-së: Asnjë lojtar nuk na ka refuzuar; Kosova i ka vetëm dy uniforma shpirtërore!

Muaji mars është muaji në të cilin Kombëtarja e Kosovës në futboll do t’i zhvillojë tri sfida shumë interesante. “Dardanët” do të ndeshen së...

Ponte Prizreni mposht Golden Yllin dhe bëhet lider

Ponte Prizreni e ka fituar kryendeshjen e javës së 22-të në Superligën e Kosovës në basketboll. Skuadra e drejtuar nga Arbnor Rifati ka fituar në...

Pasi solli në jetë binjaket, rikthehet në top formë prezantuesja e sportit Maki Bajrami

Ajo është një nga gazetaret dhe prezantueset më të njohura të sportit. Maki Bajrami mungoi për një kohë në...

Recent Comments