No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR “Je i shkarkuar”/Humbja e turpshme lë Barçën pa trajner

“Je i shkarkuar”/Humbja e turpshme lë Barçën pa trajner

Barcelona duhet të zgjedhë trajnerin e ri. Quique Setien është shkarkuar, sikurse raportojnë në Spanjë. Presidenti Josep Maria Bartomeu ia ka komunikuar vendimin.

Tashmë ai duhet të zgjedhë mes tre kandidaturave se kush do të jetë trajneri i ri. Legjenda Xavi mbetet sërish në listë dhe normalisht që do të donte ta drejtonte skuadrën ku bëri histori si lojtar.

Ronald Koeman gjithashtu e ka shprehur hapur dëshirën për të qenë në pankinën e katalanasve, kurse emri tjetër në tavolinën e Bartomeut është argjentinasi Maurizio Pochettino.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Klopp do të largohet nga Liverpool, kjo është oferta që e josh!

Kohës së Jurgen Klopp në krye të Liverpoolit duket se po i vjen fundi. Kjo është ajo që bëjnë me dije mediat angleze, sipas...

Superliga vazhdon sot me dy ndeshje, derbi zhvillohet në Podujevë

Sot do të zhvillohen dy ndeshjet e radhës në kuadër të javës së 22-të në Superligën e Kosovës në futboll. Kampioni në fuqi, Drita, pritet...

Bayern blindon talentin, arrin akordin për rinovimin e kontratës

Para pak ditësh Gjermania mundi të bindë Jamal Musiala të bashkohet me kombëtaren e “Panzerave” dhe jo të Anglisë. Mbrëmjen e djeshme ka pasur...

A i paska FFK-ja dy Agim Adema? Derisa presidenti po zhvillon takime në Gjermani, kush është Agimi tjetër që po “rrahet” korridoreve të FFK-së?

Dikush po rrenë, po rrenë aq dobët e aq paskrupullt, saqë demantohet tepër lehtë, tepër thjeshtë, por, cila është arsyeja?Gjatë ditë së sotme, në...

Recent Comments