No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Blend Baftiu arrin marrëveshje me Fenerbahçen

Blend Baftiu arrin marrëveshje me Fenerbahçen

Ylli i Ballkanit, Blend Baftiu ka arritur marrëveshje personale me Fenerbahçen. Një gjë të tillë e ka bërë të ditur gazetari i SSK, Arlind Sadiku në llogarinë e tij.

“Blend Baftiu ka arritur marreveshje personale me Fenerbahçen. Zyrtaret e klubit turk jane ne negociata finale me zyrtaret e Ballkanit per shumen e transferimit dhe kane mbetur edhe disa detaje per t’u finalizuar kontrata”, ka shkruar Sadiku, duke u thirrur në burime të afërta me lojtarin.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Barcelona bën mrekullinë ndaj Sevillas, feston edhe Leipzig në Gjermani

Barcelona ka bërë përmbysjen e madhe kundër Sevilla dhe është kualifikuar në finalen e Kupës së Spanjës. Katalanasit triumfuan me rezultatin 3-0 në ndeshjen...

Milani i shpëton humbjes në minutën e fundit të ndeshjes

Milani e ka bërë një hap mbrapa në luftën për titullin e Serie A-së. “Rossonerët” kanë qenë sonte nikoqirë...

Insigne pas ndeshjes shpërthen keq me shokët e ekipit dhe trajnerin Gattuso

Lorenzo Insigne shumë i zemëruar me shokët e tij të skuadrës për mënyrën se si përfundoi Sassuolo-Napoli 3-3. Skuadra e De Zerbi rrëmbeu barazimin për...

Celina nuk e shpëton Dijonin nga humbja e radhës në Ligën 1

Dijoni vazhdon të ketë rezultate negative në elitën e futbollit francez. Në ndeshjen e vlefshme të javës së 28-të...

Recent Comments