No menu items!
Ballina KRYESORE Albutrint Morina arrin marrëveshje me Drenicën, prezantimi çështje ditësh

Albutrint Morina arrin marrëveshje me Drenicën, prezantimi çështje ditësh

Pas largimit nga Llapi, Albutrint Morina është bërë shumë shpejtë me skuadër të re.

Mesfushori gjakovar ka arritur marrëveshje me klubin e Drenicës.

Lajmi është bërë i ditur nga burimet e Gazetës Olle pranë klubit kuqezi.

Kësisoj, Morina iu kthehet ngjyrave kuqezi pas dy aventurave në skuadrat tjera.

Ish-lojtari i Vëllaznimit fillimisht u transferua te Feronikeli, ku fitoi titullin kampion dhe Kupën e Kosovës, ndërsa më pas kaloi te Llapi.

Pos Morinës, Drenica ka arritur marrëveshje edhe me ish-lojtarin tjetër të Vëllaznimit i cili në edicionin e kaluar ishte pjesë e Dukagjinit, Jeton Dushin.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Prishtina fiton në frymën e fundit ndaj Trepçës’89

Leonit Abazi ka shënuar golin e fitores për Prishtinën kundër Trepçës ’89 në stadiumin “Riza Lushta” në Mitrovicë. Mbrojtësi Abazi shënoi për rezultatin final 2:1...

Ademi takohet me zv/presidentin e ri të DFB-së, në qershor nis realizimi i projekteve të përbashkëta

Presidenti i FFK-së, Agim Ademi, i cili po qëndron për vizitë pune në Gjermani, është takuar me zëvendëspresidentin e ri të Federatës së Futbollit...

Sekreti i Chelseat, ngrohja e këpucëve me mikrovalë!

Mbrapa momentit të mirë të Chelsea-t pas marrjes së drejtimit të ekipit nga ana e Thomas Tuchel, duket se fshihet një pajisje elektroshtëpiake. Sipas The...

Verrati: Mund të fitojmë gjithçka

Marco Verrati ka folur për kanalet zyrtare të Paris Saint-Germain. “Ky vit është më i komplikuar për gjithçka: në jetë, në sport, kudo. Po jetojmë...

Recent Comments