No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Tërmet te Barcelona, të gjithë në merkato / Shpëtojnë vetëm 4 lojtarë

Tërmet te Barcelona, të gjithë në merkato / Shpëtojnë vetëm 4 lojtarë

Humbja me Bayern Munchen me rezultatin 8-2 ishte një goditje shumë e fortë për ekipin e Barcelonës. Një tjetër dështim, një tjetër rezultat skandaloz dhe një vit pa asnjë trofe.

Drejtuesit janë nën akuzë, ndërsa presidenti Bartomeu nuk ka ndërmend të tërhiqet. Ai po bën gjithçka që të heqë përgjegjësinë nga vetja dhe ta kalojë te stafi teknik dhe lojtarët.

Setien është i larguar, por mediet spanjolle bëjnë me dije se të gjithë lojtarët janë në merkato. Shpëtojnë vetëm 4 emra që janë të paprekshëm si Messi, Ter Stegen, De Jong dhe Lenglet, të gjithë të tjerët mund të largohen.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Barcelona bën mrekullinë ndaj Sevillas, feston edhe Leipzig në Gjermani

Barcelona ka bërë përmbysjen e madhe kundër Sevilla dhe është kualifikuar në finalen e Kupës së Spanjës. Katalanasit triumfuan me rezultatin 3-0 në ndeshjen...

Milani i shpëton humbjes në minutën e fundit të ndeshjes

Milani e ka bërë një hap mbrapa në luftën për titullin e Serie A-së. “Rossonerët” kanë qenë sonte nikoqirë...

Insigne pas ndeshjes shpërthen keq me shokët e ekipit dhe trajnerin Gattuso

Lorenzo Insigne shumë i zemëruar me shokët e tij të skuadrës për mënyrën se si përfundoi Sassuolo-Napoli 3-3. Skuadra e De Zerbi rrëmbeu barazimin për...

Celina nuk e shpëton Dijonin nga humbja e radhës në Ligën 1

Dijoni vazhdon të ketë rezultate negative në elitën e futbollit francez. Në ndeshjen e vlefshme të javës së 28-të...

Recent Comments