No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Man.City gati të bëjë “çmendurinë” për Messin

Man.City gati të bëjë “çmendurinë” për Messin

Lionel Messi mund të përfundojë te skuadra e Manchester City.

Manchester City janë gati të bëjnë çmendurinë për t’i ribashkuar edhe një herë Pep Guardiolan dhe Lionel Messin.

Sipas raportimeve të ‘Mirror’, City janë gati të paguajnë çfarëdo shume për të marrë Messin nga Barcelona, transmeton lajmi.net.

32 vjeçari mund të jetë gati të përshëndetet me ‘Camp Nou’ pasi ka parë skuadrën e tij të mposhtet 2:8 nga Bayern Munich.

Klauzola aktuale e Messi është rreth 635 milionë funte, por me situatën financiare aktuale thuhet se Barca mund të heq dorë për më pak para.

Mbetet të shihet nëse City do të nis ndonjë ofertë zyrtare për Lionel Messin.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Mbrëmje ferri për Napolin e Amir Rrahmanin, eliminohen nga Europa League

Napoli i ka dhënë fund aventurës në Ligën e Europës pasi janë eliminuar nga Granada me rezultat të përgjithshëm 2:3.

Ajo që ndodhi në Bullgari ishte e turpshme, boksieres kosovare i vidhet fitorja

Boksierja kosovare Donjeta Sadiku, ka mbetur sot pa medalje në turneun ndërkombëtar “Strandja” që u mbajt në Sofje të Bullgarisë.

Tovërlani nuk dëshiron t’i komentojë rezultatet e “Niklit”: Zyrtarët e klubit e dinë më mirë se çka po ndodh

Feronikeli sot ka pësuar një humbje të rëndë duke u mposhtur në fushën e vetë nga rivali lokal Drenica me rezultat 1:3.

Duro ankohet sërish në referim

Drenica ka triumfuar në derbin drenicak ndaj Feronikelit me rezultat 1:3. Kreshnik Uka realizoi dy gola për mysafirët, kurse Frashëri shënoi një tjetër për...

Recent Comments