No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Kriza ekonomike e Realit, mbrojtësi i majtë shitet në Serie A

Kriza ekonomike e Realit, mbrojtësi i majtë shitet në Serie A

Real Madridi po përjeton një krizë ekonomike prej pandemisë globale si shkak i COVID-19. Spanjollët duhet të shesin disa lojtarë që të mbushin arkën.

Emri i radhës që pritet të largohet është mbrojtësi Sertio Regulion. 23-vjeçari nuk ka vend në skuadër, pasi aty po luan Mendy dhe Marcelo.

Lojtari i “Los Blancosve” zhvilloi një sezon të mirë te Sevilla, pasi ishte i huazuar. Napoli ka shfaqur interes për mbrojtësin e krahut dhe me shumë mundësi do të kalojë në Serie A.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Bunjaku shpalos detajet e projektit VAR: FIFA na ka përgëzuar për punën e bërë

VAR-i në Kosovë do të bëhet realitet në një të ardhme të afërt. Edhe pse ka të tillë që ende nuk besojnë...

Statovci: Nuk e di çfarë kërkojnë klubet pa stadiume në Superligë!

Ish-futbollisti i njohur kosovar, Faruk Statovci, tani në rolin e analistit ka kritikuar klubet e vogla, e sidomos ato që nuk kanë...

Munishi jep vlerësimin e tij për rastin diskutabil te Prishtina-Llapi

Ismet Munishi ka folur për rastin diskutabil në ndeshjen Prishtina – Llapi. Llapjanët janë ankuar në një penallti të...

Boshnjaku: Rezultatet na mundësojnë të luftojmë për dy trofetë

Me fitoren e Dritës ndaj Feronikelit të dielën (sot) ka përfunduar edhe java e 23-të në Superligën e Kosovës në futboll.

Recent Comments