No menu items!
Ballina KRYESORE Hamilton triumfon në Barcelonë: “Nuk e dija që ishte xhiroja e fundit”

Hamilton triumfon në Barcelonë: “Nuk e dija që ishte xhiroja e fundit”

Lewis Hamilton ka fituar Çmimin e Madh të Spanjës, me Max Verstappen që ka arritur të rezistojë dhe të sigurojë vendin e dytë.

Valtteri Bottas është renditur i treti pas një starti të keq.

Zhgënjen përsëri Ferrari, me Leclerc që nuk e ka mbyllur dot garën për shkak të problemeve në motor dhe Sebastian Vettel që ka dalë në vendin e shtatë.

“Uau, nuk e dija se ishte xhiroja e fundit. Isha shumë i përqendruar. Faleminderit djema”, ka thënë Hamilton menjëherë pas përfundimit të garës.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Mbrëmje ferri për Napolin e Amir Rrahmanin, eliminohen nga Europa League

Napoli i ka dhënë fund aventurës në Ligën e Europës pasi janë eliminuar nga Granada me rezultat të përgjithshëm 2:3.

Ajo që ndodhi në Bullgari ishte e turpshme, boksieres kosovare i vidhet fitorja

Boksierja kosovare Donjeta Sadiku, ka mbetur sot pa medalje në turneun ndërkombëtar “Strandja” që u mbajt në Sofje të Bullgarisë.

Tovërlani nuk dëshiron t’i komentojë rezultatet e “Niklit”: Zyrtarët e klubit e dinë më mirë se çka po ndodh

Feronikeli sot ka pësuar një humbje të rëndë duke u mposhtur në fushën e vetë nga rivali lokal Drenica me rezultat 1:3.

Duro ankohet sërish në referim

Drenica ka triumfuar në derbin drenicak ndaj Feronikelit me rezultat 1:3. Kreshnik Uka realizoi dy gola për mysafirët, kurse Frashëri shënoi një tjetër për...

Recent Comments