No menu items!
Ballina KRYESORE Flamurtari nuk e liron Adem Maliqin të transferohet te Feronikeli

Flamurtari nuk e liron Adem Maliqin të transferohet te Feronikeli

E ardhmja e Adem Maliqit është në udhëkryq. Gazeta raportoi sot për marrëveshjen e tij me Feronikelin, ku problemi i vetëm ishte se lojtari aktualisht është nën kontratë me Flamurtarin.

Megjithatë, kuqezinjtë nuk e kanë ndërmend ta lirojnë Maliqin.

Drejtori i Flamurtarit, Agim Hasani, tha se Maliqi ka kontratë dhe do të mbetet në klubin kryeqytetas.

“Maliqi ka kontratë me klubin tonë edhe për një vit tjetër. Ne nuk do ta lirojmë që të shkojë askund”, deklaroi Hasani për Olle.

“Maliqi do të mbetet edhe edicionin e ardhshëm në skuadër sepse ka kontratë me ne”, shtoi ai.

Mbetet të shihet nëse dy klubet do të arrijnë ndonjë akord, në të kundërtën Feronikeli duhet të rishqyrtojë objektivat e afatit kalimtar.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Lajm i mirë për tifozët e Kosovës, Rashica po kthehet në formë

Me një lëvizje mjeshtërore kaloi një mbrojtës. E kaloi edhe mbrojtësin e dytë, duke shfrytëzuar potencialin e madh teknik. Pasoi një gjuajtje e bukur,...

Cassano paralajmëron Interin: Do të ishte një katastrofë e vërtetë

Antonio Cassano, ish-sulmuesi i Inter-it, Milan-it dhe Roma-s, ka folur në kanalin Youtube të gazetarit Stefano Borghi. Ish-futbollisti ka folur në lidhje me luftën për...

Paraqitje e shkëlqyeshme e Rashicës, Werderi triumfon me përmbysje

Werder Bremen ka arritur të fitojë me përmbysje ndaj Eintracht Frankfurtit me rezultat 2:1, duke i arkëtuar tri pikë tejet të rëndësishme. Milot Rashica “eklipsoi”...

Revolucion te Marseille! Prezantohen trajneri dhe presidenti i ri

Olimpique Marseille po përjeton një revolucion të vërtetë në klub, pasi ka ndryshuar trajner dhe president. Klubi francez ka bërë një komunikatë zyrtare, ku...

Recent Comments