No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR ‘Bomba’ e mbrëmjes: Messi ka vendosur, dëshiron të largohet nga Barça!

‘Bomba’ e mbrëmjes: Messi ka vendosur, dëshiron të largohet nga Barça!

Lajmi më i keq për tifozët e Barcelonës ka ardhur të dielën mbrëma.

Superylli argjentinas, Lionel Messi, ka shprehur dëshirën e tij për t’u larguar nga klubi katalunas qysh këtë muaj.

Lajmi është bërë i ditur nga Marcelo Bechler, gazetari i cili e kishte paralajmëruar transferimin e Neymarit nga Barcelona nga PSG’ja.

Sipas Bechler, Messi nuk dëshiron të jetë më pjesë e Barcelonës dhe nuk dëshiron ta respektojë kontratën që ka me klubin e që i skadon në verën e vitit tjetër.

Manchester City dhe Interi janë dy klubet që kanë shprehur interesim të madh për argjentinasin, me Cityn që dëshiron të thyej të gjitha rekordet për ta pasur në klub Messin.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Mbrëmje ferri për Napolin e Amir Rrahmanin, eliminohen nga Europa League

Napoli i ka dhënë fund aventurës në Ligën e Europës pasi janë eliminuar nga Granada me rezultat të përgjithshëm 2:3.

Ajo që ndodhi në Bullgari ishte e turpshme, boksieres kosovare i vidhet fitorja

Boksierja kosovare Donjeta Sadiku, ka mbetur sot pa medalje në turneun ndërkombëtar “Strandja” që u mbajt në Sofje të Bullgarisë.

Tovërlani nuk dëshiron t’i komentojë rezultatet e “Niklit”: Zyrtarët e klubit e dinë më mirë se çka po ndodh

Feronikeli sot ka pësuar një humbje të rëndë duke u mposhtur në fushën e vetë nga rivali lokal Drenica me rezultat 1:3.

Duro ankohet sërish në referim

Drenica ka triumfuar në derbin drenicak ndaj Feronikelit me rezultat 1:3. Kreshnik Uka realizoi dy gola për mysafirët, kurse Frashëri shënoi një tjetër për...

Recent Comments