No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Barcelona vendos, trajneri i ri prezantohet pas pak ditësh!

Barcelona vendos, trajneri i ri prezantohet pas pak ditësh!

Barcelona ka vendosur të pushojë trajnerin Quique Setien pas humbjes me rezultatin 8-2 ndaj Bayern Munchen. Gjermanët shkatërruan me rezultatin 8-2 ekipin spanjoll dhe përgjegjësinë kryesore në raste të tilla e merr trajneri.

Drejtuesit do të largojnë numrin një të stolit dhe sipas asaj që shkruan Guardian Mauricio Pochettino do të jetë tekniku i ri. Argjentinasi rikthehet në timonin e një ekipi për herë të parë pas largimit nga Tottenham.

Pochettino përflitej si një afrim i mundshëm, por duket se tashmë është vendosur gjithçka. Marrëveshja është arritur mes palëve dhe pritet vetëm zyrtarizimi.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Sekreti i Chelseat, ngrohja e këpucëve me mikrovalë!

Mbrapa momentit të mirë të Chelsea-t pas marrjes së drejtimit të ekipit nga ana e Thomas Tuchel, duket se fshihet një pajisje elektroshtëpiake. Sipas The...

Verrati: Mund të fitojmë gjithçka

Marco Verrati ka folur për kanalet zyrtare të Paris Saint-Germain. “Ky vit është më i komplikuar për gjithçka: në jetë, në sport, kudo. Po jetojmë...

Koronavirusi “ngujon” Interin, Conte anulon konferencën për shtyp

Pas pesë rasteve të pozitivitetit me Coronavirus tek Interi, që përfshinin Marotta, Ausilio, Antonello, avokati Capellini dhe një anëtar të stafit, trajneri Antonio Conte...

LeBron i kundërpërgjigjet ashpër suedezit të Milanit, “hap zjarr” ndaj Ibrës

LeBron James ka kundërshtuar pretendimin e Zlatan Ibrahimovic se sportistë si ai duhet ta mbajnë larg politikën. Sulmuesi i Milanit e thumboi ikonën e...

Recent Comments