No menu items!
Ballina FUTBOLLI MBARËKOMBËTAR Tre gola brenda javës, Besart Berisha është “Zot” në Australi

Tre gola brenda javës, Besart Berisha është “Zot” në Australi

Besart Berisha po kalon një formë të shkëlqyer. Sulmuesi shqiptar, ka shënuar golin e tretë brenda një jave dhe në Australi është mbreti i rrjeta të tundura në gjithë historinë.

Sërish sot ka shënuar për Western United, kundër kryesuesve të Sydney FC. Berisha ka shfrytëzuar një gabim të portierit kundërshtar dhe ka shënuar golin numër 19 në këtë sezon, një më pas se shënuesi më i mirë, Maclaren i Melbourne City.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Kosova mund të ketë telashe për shkak të Covidit në ndeshjet e marsit

Përfaqësuesja e Kosovës në futboll muajin e ardhshëm nis një cikël tjetër kualifikues, atë të Botërorit “Katari 2022”. Do të grumbullohet më 22 mars,...

Muri i Atalantas bie pas 85 minutash, feston Reali

Fitore në frymën e fundit! Real Madrid gjen golin që ndoshta është tepër i rëndësishëm për fatin e kësaj përballje me eliminim direkt, duke...

City i pandalshëm edhe në Champions League

Manchester City është me një këmbë në fazën çerekfinale të UEFA Champions League, pasi ka mposhtur Borussia Monchengladbach në ndeshjen e parë me shifrat...

Presidenti i Dritës vjen me një reagim pasi u mposhtën sot në Prishtinë

Drita ka pësuar një humbje të hidhur e treta rresht përballë Prishtinës, por duket se kjo e fundit ishte më e hidhura.

Recent Comments