No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Solskjaer kërkesë të veçantë për lojtarët: Shijojeni ndeshjen!

Solskjaer kërkesë të veçantë për lojtarët: Shijojeni ndeshjen!

Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer, ka folur për ndeshjen e radhës së Europa League. Ai pranon se Sevilla është kundërshtar i fortë, por pavarësisht kësaj do të mundohen ta kalojnë me sukses.

Jemi gati për duelin ndaj Sevilla, fizikisht dhe në aspektin mental. Kam një porosi për djemtë: duhet ta shijojnë këtë sfidë gjysmëfinale. Duam të hedhim një hap përpara dhe do të zbresim në fushë për t’u kualifikuar.

“Nuk duhet ta humbasim përqendrimin për asnjë moment, duhet të jemi 100% të fokusuar në atë që do të bëjmë. Ata janë të fortë dhe këtë sfidë mund ta fitojmë ose humbasim në çdo moment. Nuk duhet të harrojmë që është tepër e dhimbshme të mposhtesh në gjysmëfinale“, tha numri një i stolit.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Shpërthen Pirlo: Shikoni ndeshjet dhe pastaj komentoni, do më tregoni ju se çfarë duhet të bëj?!

Zhgënjimi për barazimin ndaj Veronës ka qenë i madh në kampin e Juventusit dhe kjo gjë u pa qartë edhe te trajneri Andrea Pirlo,...

Klopp do të largohet nga Liverpool, kjo është oferta që e josh!

Kohës së Jurgen Klopp në krye të Liverpoolit duket se po i vjen fundi. Kjo është ajo që bëjnë me dije mediat angleze, sipas...

Superliga vazhdon sot me dy ndeshje, derbi zhvillohet në Podujevë

Sot do të zhvillohen dy ndeshjet e radhës në kuadër të javës së 22-të në Superligën e Kosovës në futboll. Kampioni në fuqi, Drita, pritet...

Bayern blindon talentin, arrin akordin për rinovimin e kontratës

Para pak ditësh Gjermania mundi të bindë Jamal Musiala të bashkohet me kombëtaren e “Panzerave” dhe jo të Anglisë. Mbrëmjen e djeshme ka pasur...

Recent Comments