No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Rummenigge: Messi zikaltër? Interi nuk ka nevojë të blejë yje

Rummenigge: Messi zikaltër? Interi nuk ka nevojë të blejë yje

Shefi ekzekutiv i Bayern Munichut, Karl Heinz Rummenigge, në një intervistë për “Sky Sport” ka folur edhe për zërat që e shohin Messin tek klubi zikaltër. “Messi tek Interi? Unë nuk i di planet e klubit zikaltër. Interi po shkon shumë mirë. Fitoi me siguri në Gjermani, kundër Leverkusen. Conte ka tashmë një ekip shumë të mirë në dispozicion. Gjëja e rëndësishme nuk është të blini yje, por lojtarët që vijnë të jenë të mirë dhe t’ju përforcojnë si ekip”, ka thënë Rummenigge.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Klopp do të largohet nga Liverpool, kjo është oferta që e josh!

Kohës së Jurgen Klopp në krye të Liverpoolit duket se po i vjen fundi. Kjo është ajo që bëjnë me dije mediat angleze, sipas...

Superliga vazhdon sot me dy ndeshje, derbi zhvillohet në Podujevë

Sot do të zhvillohen dy ndeshjet e radhës në kuadër të javës së 22-të në Superligën e Kosovës në futboll. Kampioni në fuqi, Drita, pritet...

Bayern blindon talentin, arrin akordin për rinovimin e kontratës

Para pak ditësh Gjermania mundi të bindë Jamal Musiala të bashkohet me kombëtaren e “Panzerave” dhe jo të Anglisë. Mbrëmjen e djeshme ka pasur...

A i paska FFK-ja dy Agim Adema? Derisa presidenti po zhvillon takime në Gjermani, kush është Agimi tjetër që po “rrahet” korridoreve të FFK-së?

Dikush po rrenë, po rrenë aq dobët e aq paskrupullt, saqë demantohet tepër lehtë, tepër thjeshtë, por, cila është arsyeja?Gjatë ditë së sotme, në...

Recent Comments