No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Ferdinand, i pamëshirshëm me yllin e Barçës: Po të isha në vend...

Ferdinand, i pamëshirshëm me yllin e Barçës: Po të isha në vend të tij…

Ndeshja e fundit e Barcelona-s në Champions League do të mbahet mend për një kohë të gjatë nga skuadra dhe tifozët katalanas.

Bayern ka shënuar tetë gola kundër ekipit të Setien, gjë që nuk kishte ndodhur kurrë më parë e të gjithë futbollistët kanë marrë nota shumë të ulëta, mes tyre ka qenë edhe Nelson Semedo, mbrojtësi i krahut portugez.

Rio Ferdinand nuk ka qenë aspak i butë kundrejt lojtarit të Barcelona-s. Portugezi është turpëruar nga Alphonso Davies, që e ka lënë në vend Semedo-n, duke i hapur rrugën golit të pestë të bavarezëve.

Ish-mbrojtësi i United ka bërë një koment të ashpër në rrjetet sociale, duke këshilluar lojtarin e Barçës që të largohej nga Instagram pas paraqitjes së bërë të premten në mbrëmje.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Bledar Devolli tregon kush është trajneri më i mirë në Kosovë

Sot u zhvilluan dy ndeshje të xhiros së 22-të të Superligës së Kosovës në futboll. Ballkani u mposht minimalisht në derbin e javës nga Llapi...

Munishi tregon si e mposhti Llapi ish-skuadrën e tij Ballkanin

Xhiro e 22-të e Superligës së Kosovës sot na solli dy ndeshje të cilat ndikuan në ndryshimin e renditjes tabelare, duke e...

Deklaratë e përbashkët e Ademit dhe Salihut: “Grushtimi ynë”, sajesë e portalit që prodhon rrena!

Dy drejtuesit e futbollit kosovar, Agim Ademi e Eroll Salihu kanë reagur sonte me një deklaratë të përbashkët, pasi ditën e djeshme portali "Gazeta...

Shkëmbi: Llapi e meritoi fitoren, ne luajtëm dobët

Trajneri i Ballkanit, Bledi Shkëmbi ka vlerësuar se skuadra që drejton luajti dobët ndaj Llapit. Llapi në Podujevë e mposhti Ballkanin me rezultatin 1:0. Sipas...

Recent Comments