No menu items!
Ballina LIGAT E TJERA BUNDESLIGA Davies është fenomen, Marcelo i habit të gjithë me komentin e tij

Davies është fenomen, Marcelo i habit të gjithë me komentin e tij

Aplhonso Davies është fenomeni i ri i futbollit europian. Mbrojtësi i krahut shfaqi një nivel të lartë në ndeshjen e fituar kundër Barcelonës me rezultatin 8-2. Futbollisti kanadez ishte shumë aktiv në ndeshjen e mbrëmshme.

Ai postoi disa foto nga takimi i luajtur në Portugali dhe nuk munguan dhe komentet pikante. ai që ra më shumë në sy ishte ai i Marcelos. Futbollisti brazilian i Real Madridit shfaqi simpatinë e tij për djaloshin e ri.

“Kur të shoh duke luajtur më sjell gëzim, djalosh”, – shkruan braziliani. Nuk ka munduar as falenderimi nga ana e kanadezit që natyrisht e konsideron shumë të rëndësishëm një koment të tillë.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Shokohet Serbia: Futbollisti i njohur refuzon të luajë për Serbinë zgjedh një kombëtare tjetër

“Çfarë tronditje! Uros Djurdjevic, sulmuesi i Sporting Gijon dhe një ish-anëtar i ekipeve kombëtare të juniorëve të Serbisë, do të luajë për...

FC Prishtina fiton për herë të dytë turneun “Adem Jashari” 

FC Prishtina e ka fituar për herë të dytë trofeun e turneut tradicional në futsall “Adem Jashari”. Në ndeshjen finale të edicionit të 12-të...

FFK me projekt të ri për futbollin e femrave, subvencionohen lojtaret dhe trajnerët

Sot në ambientet e FFK-së është mbajtur një takim me përfaqësuesit e klubeve të femrave të Ligës së Parë dhe Ligës U16....

7 vjet nga miqësorja që theu barrierat – Ademi: Datat si kjo na motivojnë për suksese

Presidenti i FFK-së, Agim Ademi ka rikujtuar nëpërmjet një shkrimi ditën e miqësores së parë zyrtare kundër Haitit, e cila ishte zhvilluar më 5...

Recent Comments