No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Umtiti pozitiv me COVID-19, a rrezikohet ndeshja ndaj Bayernit?

Umtiti pozitiv me COVID-19, a rrezikohet ndeshja ndaj Bayernit?

Barcelona konfirmoi se mbrojtësi Samuel Umtiti doli pozitiv nga COVID-19. Francezi nuk rrezikon ndeshjen kundër Bayern Munchen, pasi ai nuk ka udhëtuar me ekipin në Portugali.

Futbollisti është i dëmtuar dhe ka qëndruar në Spanjë. Sfida ndaj gjermanëve do të luhet normalisht, pasi të gjithë lojtarët e Barces u janë nënshtruar testeve të COVID-19.

Ata kanë rezultuar të gjithë negativë, kështu që do të jenë në dispozicion të trajnerit Setien për sfidën e sotme çerekfinale kundër kampionëve të Gjermanisë.

 

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Pioli: Na mungoi ritmi dhe cilësia, por edhe mungesat e bën të vetën

Trajneri Stefano Pioli u intervistua nga DAZN në fund të Milan-Udinese 1-1. i zhgënjyer normalisht nga barazimi. “Donim të fitonim. Mëkat! E dinim që do...

Philadelphia fiton në shtesë duelin e kryesuesve

Philadelphia fitoi 131-123 ndaj Utah jazz, në përballjen mes dy ekipeve kryesuese mes dy Konferencave. Në fund triumfoi Phila, ku u dallua Joel Embiid,...

Barcelona bën mrekullinë ndaj Sevillas, feston edhe Leipzig në Gjermani

Barcelona ka bërë përmbysjen e madhe kundër Sevilla dhe është kualifikuar në finalen e Kupës së Spanjës. Katalanasit triumfuan me rezultatin 3-0 në ndeshjen...

Milani i shpëton humbjes në minutën e fundit të ndeshjes

Milani e ka bërë një hap mbrapa në luftën për titullin e Serie A-së. “Rossonerët” kanë qenë sonte nikoqirë...

Recent Comments