No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Futbollisti i Barcelonës teston pozitiv me COVID-19 para ndeshjes me Bayern Munchen

Futbollisti i Barcelonës teston pozitiv me COVID-19 para ndeshjes me Bayern Munchen

Një lajm i befasishëm ka ardhur nga skuadra e Barcelonës. Ekipi katalanas njoftoi se mbrojtësi Samuel Umtiti ka dalë pozitiv me COVID-19 para ndeshjes së Champions League kundër Bayern Munchen.

Ekipi spanjoll doli me njoftim zyrtar ku lajmëroi se francezi doli pozitiv pas testeve të bëra ditën e enjte. Mbrojtësi nuk ka simptoma dhe është në gjendje të mirë. Ai është izoluar në shtëpi.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Duro: Ishte penallti, rregullat e thonë qartë!

Drita e ka fituar derbin e xhiros së 23-të të Superligës, duke e mposhtur Feronikelin si mysafir 2:1. Golin...

Nuhiu: U përqendruam në kundërsulme dhe në fund u shpërblyem

Trajneri i Dritës, Ardian Nuhiu, është shprehur i lumtur me fitoren e arritur ndaj Feronikelit. Trajneri nga Maqedonia e...

Dramë në Drenas, Alidema e rikthen Dritën në pozitën e parë

Festim Alidema ka shënuar një supergol në minutën e 5-të të kohës shtesë, duke ia sjellë Dritës një...

Flet i pari i FFK-së: Asnjë lojtar nuk na ka refuzuar; Kosova i ka vetëm dy uniforma shpirtërore!

Muaji mars është muaji në të cilin Kombëtarja e Kosovës në futboll do t’i zhvillojë tri sfida shumë interesante. “Dardanët” do të ndeshen së...

Recent Comments